Prodej: Pozemek (St. parcela) Václavov u Bruntálu

Cena:
1.594.500 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti1312930
Poslední úprava:18. února 2020, v 17:02
 
Adresa: Václavov u Bruntálu - Horní Václavov
Horní Václavov .
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Celková plocha: 1.063 m2
Plocha pozemku: 1.063 m2
...
Prodej: Pozemek (St. parcela) Václavov u Bruntálu - Horní Václavov
aktualizováno
Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, Horní Václavov: Prodej st. parcely za 1.500 Kč/m² Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, Horní Václavov: Prodej st. parcely za 1.500 Kč/m² Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, Horní Václavov: Prodej st. parcely za 1.500 Kč/m² Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, Horní Václavov: Prodej st. parcely za 1.500 Kč/m² Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, Horní Václavov: Prodej st. parcely za 1.500 Kč/m²

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku k výstavbě Vašeho rodinného domu. Jedná se o soubor stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, v lokalitě situované mezi dvěma lanovými drahami v k.ú. Horní Václavov, JESENÍKY, bezprostředně u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu, které navazují na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu Avalanche.
Plocha 26,3 ha nabízí 188 nových stavebních parcel s možností výstavby 26 hotelů (apartmánových domů s následným prodejem apartmánových jednotek) a 162 komerčních penzionů. Obecně je povolena zástavba pro rodinnou rekreaci, komerční využití a občanskou vybavenost.
Také katastrálně jsou pozemky připraveny a odděleny. Na pozemcích jsou hotové hlavní páteřní rozvody elektřiny, vody, plynu a nově vybudovaná asfaltová obecní komunikace. Jsou vybudovány trafostanice a ČEZ Distribuce a.s. vystavěla a zkolaudovala distribuční sítě na pozemcích ve své režii. Pro výše uvedené stavby bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí.
Pozemky jsou lemovány nově zrekonstruovanými silnicemi 2. a 3. třídy s vybudovanými parkovacími plochami.
Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta - lodní doprava, Karlov - 4 další dokončované LD, Karlova Studánka - dokončená rozsáhlá investice).
Zajištění servisu ohledně financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 624615. Bližší informace Vám sdělí Ing. Jarmila Špirutová, 739 123 332, spirutova@dumrealit.cz
Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Ing. Jarmila Špirutová

Ing. Jarmila Špirutová

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

Svornosti 985/8
Praha
15000

email:
www:https://www.dumrealit.cz/

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Pozemky Bruntál: reklama
TOPlist